NEJLEPŠÍ VÝBAVA PRO DOMÁCÍ TRÉNINK

 

WOOD BOARD hobby

WOOD BOARD hobby je ideálním řešením pro začínající lezce, kteří na balkně najdou dostatečně hluboké hluboké chyty a nemusí se bát o své prsty. Na balkně jsou zaoblená madla, lišty hluboké 14mm - 38mm, 30 a 35 stupňové obliny. Na vývoji každého chytu dohlížela fyzioterapeutka Mgr. Karolína Nevělíková a proto jsou všechny lišty velmi ergonomické, se vhodně zvoleným rádiusem zaoblení spodní hrany a náklonem celého chytu. Měkké dřevo šetří vaši kůži a umožňuje tak intenzivnější/delší tréninky, přesto doporučujeme používat magnesium, které chrání kůži i samotnou desku. Je vyrobena z jednoho kusu dlouze sušeného dřeva, které nejen hezky vypadá, ale i krásně voní. Jako jediná balkna na světě má horní univerzální kazetu, do které vložíte váš mobilní telefon, nebo naše malé stopky a může tak kontrolovat délku visení či délku celého tréninku. Čištění: WOOD BOARD kartáčkem. Má ideálně tvrdé štětiny, které nepoškodí měkké dřevo. Kartáček je součástí balení. WOOD BOARD sada obsahuje: WOOD BOARD desku, montážní sadu, dřevěný kartáček a stopky. Velikost: 580x150x50mm Vyrobeno ve Zlíně. Za každý Váš nákup přispějeme 100Kč na výsadbu stromů v ČR prostřednictvím iniciativy Sázíme budoucnost .

2 790,00 Kč 2 990,00 Kč

WOOD BOARD

WOOD BOARD je univerzální deska vhodná jak pro začínající tak i profesionální lezce. Pro začátečníky jsou na balkně zaoblená madla, lišty hluboké až 4cm a pro pokročilé malá 9mm lišta, jednodírka, 30 a 38 stupňové obliny. Na vývoji každého chytu dohlížela fyzioterapeutka Mgr. Karolína Nevělíková a proto jsou všechny lišty velmi ergonomické, se vhodně zvoleným rádiusem zaoblení spodní hrany a náklonem celého chytu. Měkké dřevo šetří vaši kůži a umožňuje tak intenzivnější/delší tréninky, přesto doporučujeme používat magnesium, které chrání kůži i samotnou desku. Je vyrobena z jednoho kusu dlouze sušeného dřeva, které nejen hezky vypadá, ale i krásně voní. Jako jediná balkna na světě má horní univerzální kazetu, do které vložíte váš mobilní telefon, nebo naše malé stopky a může tak kontrolovat délku visení či délku celého tréninku. Čištění: WOOD BOARD kartáčkem. Má ideálně tvrdé štětiny, které nepoškodí měkké dřevo. Kartáček je součástí balení. WOOD BOARD sada obsahuje: WOOD BOARD desku, montážní sadu, dřevěný kartáček a stopky. Velikost: 580x150x50mm Vyrobeno ve Zlíně. Za každý Váš nákup přispějeme 100Kč na výsadbu stromů v ČR prostřednictvím iniciativy Sázíme budoucnost.

2 890,00 Kč 2 990,00 Kč

WOOD BOARD profi

WOOD BOARD profi je ideálním řešením pro pokročilé i profesionální lezce. Na balkně jsou zaoblená madla, lišty hluboké 1 - 3,5cm, 30 a 40 stupňové obliny a dvě různé jednoprstvé dírky. Na vývoji každého chytu dohlížela fyzioterapeutka Mgr. Karolína Nevělíková a proto jsou všechny lišty velmi ergonomické, se vhodně zvoleným rádiusem zaoblení spodní hrany a náklonem celého chytu. Měkké dřevo šetří vaši kůži a umožňuje tak intenzivnější/delší tréninky, přesto doporučujeme používat magnesium, které chrání kůži i samotnou desku. Je vyrobena z jednoho kusu dlouze sušeného dřeva, které nejen hezky vypadá, ale i krásně voní. Jako jediná balkna na světě má horní univerzální kazetu, do které vložíte váš mobilní telefon, nebo naše malé stopky a může tak kontrolovat délku visení či délku celého tréninku. Čištění: WOOD BOARD kartáčkem. Má ideálně tvrdé štětiny, které nepoškodí měkké dřevo. Kartáček je součástí balení. WOOD BOARD sada obsahuje: WOOD BOARD desku, montážní sadu, dřevěný kartáček a stopky. Velikost: 580x150x50mm Vyrobeno ve Zlíně. Za každý Váš nákup přispějeme 100Kč na výsadbu stromů v ČR prostřednictvím iniciativy Sázíme budoucnost .

2 990,00 Kč 3 290,00 Kč

WOOD BOARD set

Tato cenově výhodná sada obsahuje: WOOD BOARD profi, nebo univerzální WOOD BOARD, nebo WOOD BOARD hobby 2ks WOOD BOARD balls na trénink stisků z měkkého smrkového dřeva WOOD BOARD stopky, kartáček, su-jok, montážní sadu Doprava ZDARMA Za každý Váš nákup přispějeme 100Kč na výsadbu stromů v ČR prostřednictvím iniciativy Sázíme budoucnost .

3 490,00 Kč

WOOD BOARD set II

Tato cenově výhodná sada obsahuje: WOOD BOARD profi, nebo univerzální WOOD BOARD, nebo WOOD BOARD hobby WOOD BOARD trip na vaše cesty WOOD BOARD stopky, kartáček, su-jok, montážní sadu Doprava ZDARMA Za každý Váš nákup přispějeme 100Kč na výsadbu stromů v ČR prostřednictvím iniciativy Sázíme budoucnost .

3 790,00 Kč

WOOD BOARD balls

WOOD BOARD balls jsou závěsné dřevěné koule ideální ke cvičení stisků. Koule můžete zavěsit na jakýkoliv typ WOOD BOARD balkny, nebo na koule zavěsit závaží a držet je kousek nad zemí. WOOD BOARD balls vyrábíme ve dvou tvrdostech dřeva - měkké smrkové s uchycením pomocí rep šňůry, tvrdé bukové s uchycením pomocí kovového očka a v několika velikostech od průměru 60mm do 120mm. Můžete si tak zvolit velikost trénovaného stisku. Cena je uvedena za 1ks koule!

Cena od 390,00 Kč

WOOD BOARD trip

Nová, 290g lehká, skladná, cestovní, závěsná lišta vhodná do skal na rozcvičení a aktivaci prstů/svalů před lezením. Lišta je také vhodná na trénink doma, na stěně, dovolené či v práci.  Lištu je možné zavěsit/uchytit pomocí lanka, díky němuž lze docílit různých náklonů/obtížností. Čištění: WOOD BOARD kartáčkem. Má ideálně tvrdé štětiny, které nepoškodí měkké dřevo. Kartáček není součástí balení. Velikost: 350x60x35mm Váha: pouze 290g Vyrobeno ve Zlíně

990,00 Kč

WOOD BOARD trénink

Nákupem WOOD BOARD tréninku Vám bude umožněn přístup na stránku WOOD BOARD trénink , kde se dozvíte více o trénování na deskách WOOD BOARD, dále je zde tréninkové video s Martinem Chytilem, tréninkové sekvence, ale hlavně nová tréninková aplikace. Tréninková aplikace je na všechny tři desky WOOD BOARD, ve které najdete oficiální tréninky, ale tréninky můžete také vytvářet, sdílet, posílat, hodnotit. Samotné tréninky budou časem přibývat. Aplikace je zatím vytvořena pouze pro iPhone!

199,00 Kč

WOOD BOARD poukaz

Darujte WOOD BOARD poukaz a nechejte výběr WOOD BOARD produktů na obdarovaném. Poukaz stačí stáhnout, vytisknout, doplnit hodnotu poukazu a krásně zabalit. Po úhradě poukazu obdržíte unikátní slevový kód v dané hodnotě. Tento kód obdarovaný uplatní při objednávce libovolného WOOD BOARD produktu. Poukaz je platný jeden rok od nákupu. V případě, že bude objednávka vyšší hodnoty, je poukaz možné i doplatit.

Cena od 200,00 Kč

WOOD BOARD příslušenství

WOOD BOARD kartáček s měkkými štětinami je ideální na čištění desky od magnesia WOOD BOARD su-jok je masážní kroužek, který urychlí regeneraci vašich tréninkem zmožených prstů WOOD BOARD stopky přesně padnou do horní kazety a můžete tak sledovat délku jednotlivých visů či délku celého tréninku Cena je uvedena za jeden kus.

99,00 Kč

WOOD BOARD montáž

Máte problém s montáží desky? Nejste si jistí umístěním, nebo jen nemáte potřebné vybavení? Nevadí, díky službě "WOOB BOARD montáž" přijedeme, zkonzultujeme s Vámi ideální umístění a desku nainstalujeme. V ceně je započítána: doprava do 20km od Zlína (v případě delší vzdálenosti je kalkulováno + 6Kč/km), konzultace, samotná práce, materiál (hmoždinky/chemické kotvy), úklid Termín montáže: max. 14 dní

990,00 Kč